Series
Ratings
68
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 1.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0