Series
Ratings
49
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The RainRated ★ 3.5
The RainRated ★ 2.0
The RainRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0