Series
Ratings
277
ChernobylRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5