Series
Ratings
157
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Motel CaliforniaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0