Series
Ratings
47
Pyramid GameRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 1.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5