Series
Ratings
79
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Life~Love on the LineRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 2.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
SomebodyRated ★ 0.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
QueendomRated ★ 3.0
Road to KingdomRated ★ 1.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5