Movies
Ratings
35
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Longer HumanRated ★ 3.0
Freud's Last SessionRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0