Titles you rated
Bad GuyRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
RomanceRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 1.5- PubertyRated ★ 4.0
Seoul 1945Rated ★ 1.0
Love in Your BosomRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 3.5
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0