Movies
Ratings
1263
SinnersRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5