Series
Ratings
108
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0