Series
Ratings
30
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 5.0