Series
Ratings
32
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 2.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0