Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5- VictoriousRated ★ 4.0
- VictoriousRated ★ 4.5
- VictoriousRated ★ 4.5
Total Drama IslandRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5