Titles you rated
- HumintRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
Rear WindowRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5