Movies
Ratings
770
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5- 6 DaysRated ★ 1.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5