Titles you rated
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
TripleRated ★ 0.5