Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0