Series
Ratings
109- OrangeRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0- Long Love LetterRated ★ 4.0
- Operation Love SpecialsRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 2.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 3.0- Samantha Who?Rated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0