Movies
Ratings
246
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 2.5- DoctorRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
NoahRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dhoom 3Rated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
PlanesRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
[REC]³ GenesisRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0