Titles you rated
- ChangeRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
A Most Violent YearRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5- Running WildRated ★ 3.5
On Your MarkRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5