Series
Ratings
20
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0