Series
Ratings
91
The Art of SarahRated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0