Series
Ratings
134
KarmaRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0