Series
Ratings
100- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Terminator ZeroRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0