Titles you rated
Far from HeavenRated ★ 2.5
Perfect StrangersRated ★ 4.0
Laws of AttractionRated ★ 2.5
A Bigger SplashRated ★ 3.0
Meet BillRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Hot Summer NightsRated ★ 2.5
On Chesil BeachRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
How I Live NowRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0