Series
Ratings
321
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5- CasheroRated ★ 1.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Good BoyRated ★ 0.5
VigilanteRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.0