Movies
Ratings
771
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0