Series
Ratings
88- 아이 엠 복서Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0