Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 1.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Jang Yeong SilRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.5
God of WarRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 1.5