Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5