Movies
Ratings
933
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Tarzan & JaneRated ★ 3.0
Notes for My SonRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0