Movies
Ratings
1521- Whispering WaterRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.5
Judge DreddRated ★ 3.0
Encino ManRated ★ 3.5
The Floor PlanRated ★ 2.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
2010Rated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Kevin Hart: Acting My AgeRated ★ 3.5
All the President's MenRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Gabby's Dollhouse: The MovieRated ★ 4.5