Series
Ratings
75
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0