Movies
Ratings
414
In the Tall GrassRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
The SquareRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5