Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 1.5
OverlordRated ★ 1.5
OverlordRated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5