Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Irma VepRated ★ 4.0
Long Way UpRated ★ 4.0
Long Way DownRated ★ 4.0
Long Way RoundRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 2.5
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5