Series
Ratings
138
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 2.0
Royal Secret AgentRated ★ 1.5
Meow, the Secret BoyRated ★ 1.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 1.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
Class of LiesRated ★ 3.0- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 3.5
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
More Than FriendsRated ★ 1.5
Blow BreezeRated ★ 2.0
Was It Love?Rated ★ 1.5
Rosy LoversRated ★ 1.5
My Only OneRated ★ 1.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
The CursedRated ★ 2.0