Series
Ratings
82
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 2.0
AtypicalRated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.0
When Calls The HeartRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
BabyRated ★ 2.0
HarlotsRated ★ 3.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0- Neko ZamuraiRated ★ 3.5
- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
Call the MidwifeRated ★ 5.0
Call the MidwifeRated ★ 4.5
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 2.5
Gundam Build FightersRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 5.0