Series
Ratings
68
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5