Movies
Ratings
986
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Anyone But YouRated ★ 2.0
Creed IIRated ★ 4.0
CreedRated ★ 4.5
Rocky IVRated ★ 3.5
Rocky IIIRated ★ 3.5
In BetweenRated ★ 1.5
Days of WrathRated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 3.0
The NetRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0