Movies
Ratings
348
ShineRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0