Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5