Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Missing: The Other Side 2Rated ★ 3.0
Missing: The Other SideRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 0.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0