Movies
Ratings
118
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0