Titles you rated
Anonymous: Keishicho ”Yubisatsujin” TaisakushitsuRated ★ 2.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0
Shichinin no Hisho SpecialRated ★ 2.5
Queen of MarsRated ★ 2.5
Shichinin no HishoRated ★ 3.0- 마루는 강쥐Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 2.5
Money GameRated ★ 5.0
ChiikawaRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
I, KILLRated ★ 2.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 5.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0