Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 2.5
The RIPRated ★ 3.0
Project YRated ★ 1.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
MaterialistsRated ★ 2.0
The KillersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0