Series
Ratings
14
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0