Movies
Ratings
278
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0