Series
Ratings
89
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Fubar Season 1Rated ★ 3.5
Fubar Season 2Rated ★ 4.0
The Witcher Season 4Rated ★ 2.5
Foundation Season 2Rated ★ 3.0
Foundation Season 3Rated ★ 2.5
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
YouRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0