Titles you rated
The DressmakerRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 0.5
The ShamelessRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.0